Planowane wystawy
|
|
13.03 | - | 10.04.2024 |
Fotoklub Náchod - wystawa fotografii - marzec 2024
|
|
14.02 | - | 10.03.2024 |
Okruchy świata - wystawa Doroty Kuneckiej i Doroty Walter - luty2024
|
10.01 | - | 10.02.2024 |
Ulotka wystawy Wspólny Mianownik - fotografia - styczeń 2024
|
13.12 | - | 6.01.2024 |
Ulotka wystawy TKANINA 2023
Katalog wystawy TKANINA 2023 pdf do pobrania
|
8.11 | - | 6.12.2023 |
Zbigniew Podsiadło - prowincja
Ulotka wystawy pdf do pobrania
|
11.10 | - | 6.11.2023 |
Bożenna Niewinowska - akwarele
Ulotka wystawy pdf
Plakat wystawy pdf
|
13.09 | - | 10.10.2023 |
Wiesław Turno - Gumografia.pdf
Co było wystawione - wystawa w pigułce
|
12.07 | - | 8.08.2023 |
KrajobrazyMiasta - Fotografia
Ulotka wystawy pdf
Plakat wystawy jpg
|
14.06 | - | 11.07.2023 |
Zofia Turno - Fotografia
Plakat wystawy jpg
|
10.05 | - | 8.06.2023 |
Wystawa21 - Fotografia
Zaproszenie pdf
|
12.04 | - | 6.05.2023 |
Tamara Sass - Grafika
Ulotka wystawy pdf
|
8.03 | - | 8.04.2023 |
Ewa Kacperek - makowisko
Ulotka wystawy pdf
|
8.02 | - | 4.03.2023 |
GianPaolo Prando - Fotografia
Ulotka wystawy pdf
|
11.01 | - | 31.01.2023 |
Leokadia Bartoszko - NIEMAL - Wystawa malarstwa
Ulotka wystawy pdf
|
14.12 | - | 9.01.2023 |
Piotr Tomczyk - ORGANICZNOŚĆ i GEOMETRIA - wystawa fotografii
Ulotka wystawy pdf
|
9.11 | - | 7.12.2022 |
Piotr Butkiewicz - Pozwól, że przedstawię Ci moich znajomych
|
12.10 | - | 8.11.2022 |
Tomasz Grzyb - światło w przestrzeni cienia
|
14.09 | - | 11.10.2022 |
Edyta Pilichowska - Fotografia przetworzona
|
13.07 | - | 10.09.2022 |
Dorota Kunecka - miasta, Lidia Zysiak - fotografie
|
8.06 | - | 10.07.2022 |
Magdalena Kapuścińska-Borkiewicz - Malarstwo
|
11.05 | - | 7.06.2022 |
Grzegorz Rogacki - machina lyrica.
Katalog wystawy
|
do | | 06.05.2022 |
HaDwaO Krzysztof Wojciechowski, Leokadia Bartoszko - fotografia
Krzysztof Wojciechowski - info Leokadia Bartoszko - info
Więcej informacji o wystawie na stronie Związku Polskich Artystów Fotografików
|
11.03 | - | 08.04.2020 |
Stanisław Śledziński - Malarstwo - pdf
info plakat
|
12.02 | - | 08.03.2020 |
Po Piątej - wystawa zbiorowa - ulotka pdf
Po Piątej - Adamski, Araszewski, Bartoszko, Grzanek,
Hałatek, Kozakow-Kowalczyk, Krymarys, Lekler, Neugebauer, Sowiński, Szczegłów, Tomczyk, Wojciechowski.
|
11.12 | - | 4.01.2020 |
POWIDOKI- Andrzej Jan Bator, Maksymilian Max Majewski, Jacek Galewski.
• - POWIDOKI - Plakat
• - POWIDOKI - od autorów
|
13.11 | - | 6.12.2019 |
Ewa Roj - sgraffito.
- więcej sgraffito
|
9.10 | - | 8.11.2019 |
Tadeusz Hałatek - foto-notatki z Manhattanu i okolic.
- Zaproszenie
|
10.07 | - | 7.08.2019 |
Piękno przyrody fotografia.
- więcej zdjęć
|
12.06 | - | 7.07.2019 |
Łukasz Resiak MURALUKSY fotografia.
Łukasz Resiak Plakat - więcej grafiki
|
08.05 | - | 3.06.2019 |
Paweł Duraj - Linoryty. - więcej grafiki
|
10.04 | - | 3.05.2019 |
ZPAF-2019 - day by day .... - booklet
|
13.03 | - | 9.04.2019 |
Marek Gajewski - OBRAZY - plakat
|
13.02 | - | 5.03.2019 |
Halina Nowicka - Malarstwo - pdf
|
09.01 | - | 5.02.2019 | Oswajanie Przestrzeni - pdf - więcej grafiki |
12.12 | - | 8.01.2019 | Marek Grausz - pdf - więcej grafiki |
14.11 | - | 8.12.2018 | Bożenna Niewinowska - w poszukiwaniu - pdf - html |
10.10 | - | 7.11.2018 | Anna Edyta Przybysz - Li czyli On - pdf - html |
11.07 | - | 7.09.2018 | Foto Humanum - Percepcja |
13.06 | - | 8.07.2018 | Jerzy Mąkowski - FABRYKA TEKTURY |
9.05 | - | 8.06.2018 | Tymoteusz Lekler - miasto - fotografia |
11.04 | - | 4.05.2018 | Agnieszka Głowacka - obrazy inspirowane Japonią |
14.03 | - | 6.04.2018 | Adam Adamski - Impresje z Natury - fotografia |
13.02 | - | 10.03.2018 | Na Sportowo, sztuka wizualna |
10.01 | - | 5.02.2018 | Krzysztof anin Kuzko, fotografia |
8.11 | - | 1.12.2017 | Józef Janecki, malarstwo Zaproszenie Katalog |
11.10 | - | 3.11.2017 | Andrzej Pukaczewski, fotografia |
9.06 | - | 30.09.2017 | Wystawa „Muzyka a Plastyka”, Henryk Płóciennik grafika i Sławomir Iwański plakat z okazji 25 lat Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska |
10.05 | - | 8.06.2017 | DYSTANS wystawa prac członków Związku Polskich Artystów Fotografików OŁ |
14.12 | - | 30.04.2017 | Wystawa prac plastycznych Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej |
27.11 | - | 30.12.2012 | Wystawa Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej |
16.10 | - | 12.11.2012 | Iwan Kulik, malarstwo - ilustracje do „Mistrza i Małgorzaty“ |
12.06 | - | 30.06.2012 | Wystawa malarstwa pedagogów Katedry Malarstwa i Rysunku na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi - ATEST |
15.05 | - | 16.06.2012 | Aldona Zając, malarstwo |
6.12 | - | 6.01.2012 | Studenci Katedr Malarstwa i Rysunku na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi - RYZYKO |
20.09 | - | 25.10.2011 | Bojarczuk, Kuliś, Miłek - Sądeczanie |
12.05 | - | 25.06.2011 | Leokadia Bartoszko, malarstwo i fotografia |
14.12 | - | 25.01.2011 | Wiesław Garboliński, rysunek i malarstwo |
25.06 | - | 25.07.2010 | Henryk Płóciennik, monotypie |
25.06 | - | 25.06.2010 | Zofia i Jacek Diehl, biżuteria artystyczna |
11.05 | - | 22.06.2010 | Piotr Wypych, fotografia, grafika |
23.02 | - | 23.04.2010 | Aleksander Batorowski, Jerzy Meyer, Krzysztof Wojciechowski, fotografia |
20.10 | - | 30.11.2009 | Anna i Krzysztof Kozieł, malarstwo |
23.06 | - | 31.07.2009 | Wiesław Maciejewski, fotografia |
24.02 | - | 24.03.2009 | Dariusz Andrzej Krosta, malarstwo |
12.12 | - | 12.02.2009 | Jadwiga Szmidt, malarstwo |
14.10 | - | 10.12.2008 | Józef Janecki, malarstwo |
15.09 | - | 11.10.2008 | Elmira Seit-Ametova, batik |
11.06 | - | 10.07.2008 | Ryszard Hunger, „IMAGO” malarstwo |
11.12 | - | 11.01.2008 | Henryk Płóciennik, grafika |
16.10 | - | 30.10.2007 | Marian Wołczuk, malarstwo, rysunek |
2.10 | - | 13.10.2007 | Paweł Galiński, malarstwo |
25.09 | - | 1.10.2007 | Hanna Iglikowska, malarstwo i grafika |
20.02 | - | 30.03.2007 | Milena Romanowska, malarstwo |
5.12 | - | 13.02.2007 | Raul Govea, malarstwo |
6.06 | - | 3.07.2006 | Andrzej Brzegowy, malarstwo |
10.05 | - | 14.06.2006 | Andrzej M. Bartczak, Litery, słowa, książki i obrazy z różnych lat |
28.03 | - | 24.04.2006 | Mistrz i Uczeń, wystawa zbiorowa, (ASP - Łódź) |
28.02 | - | 24.03.2006 | Ewa Wojtyniak-Dębińska, linoryty, (ASP - Łódź) |
24.01 | - | 20.02.2006 | Dariusz Kaca, grafika, (ASP - Łódź) |
16.12 | | ∞ | Dobrochna Markowska, malarstwo wystawa wirtualna |
13.12 | - | 10.01.2006 | Małgorzata Strzelec, malarstwo i rysunek, (Politechnika Radomska) |
15.11 | - | 10.12.2005 | Anna Wojdała-Markowska, malarstwo, (Politechnika Radomska) |
7.06 | - | 10.11.2005 | Iwan Kulik, malarstwo |
10.05 | - | 5.06.2005 | Monika Krygier, malarstwo i grafika, (ASP-Łódź) |
12.04 | - | 7.05.2005 | Studenci Pracowni Malarstwa, (ASP Łodź), malarstwo i rysunek |
1.03 | - | 8.04.2005 | Włodzimierz Stelmaszczyk, malarstwo, (ASP -Łódź) |
25.01 | - | 27.02.2005 | Andrzej Gieraga, ASP Łódź - obrazy, grafiki |
23.11 | - | 11.12.2004 | Krystyna Górska, ASP Łódź - tkanina artystyczna |
19.10 | - | 20.11.2004 | Stefan Krygier - grafika, malarstwo |
29.06 | - | 29.07.2004 | Andrzej Markiewicz, Politechnika Radomska, Katedra Sztuki - rysunek |
20.04 | - | 5.06.2004 | Grupa K-43: Halina Strzechowska, Andrzej Buszka, Włodzimierz Cygan, Piotr Mastalerz, Katedra Architektury Tekstyliów Politechniki Łódzkiej - tkanina artystyczna Wystawa z okazji IV Festiwalu Kultury i Sztuki oraz Międzynarodowego Triennale Tkaniny w Łodzi |
30.03 | - | 18.04.2004 | Henryk Płóciennik - grafika, malarstwo |
3.02 | - | 27.03.2004 | Piotr Mastalerz - malarstwo
|
16.12 | - | 17.01.2004 | Paweł Łubowski - malarstwo, |
25.11 | - | 13.12.2003 | Andrea Bianconi - malarstwo, (Italia) |
21.10 | - | 22.11.2003 | Wystawa zbiorowa, "Żywioły" - malarstwo, (Uniwersytet Śląski, Instytut Sztuki - Cieszyn) |
17.06 | - | 11.07.2003 | Bogumił Łukaszewski - malarstwo, (ASP -Łódź) |
20.05 | - | 14.06.2003 | Franciszek Maśluszczak - malarstwo i rysunek, (Politechnika Warszawska) |
8.04 | - | 17.05.2003 | Jagoda Adamus - malarstwo, (Uniwersytet Śląski, Instytut Sztuki - Cieszyn) |
11.03 | - | 5.04.2003 | Jarosław Zduniewski - malarstwo, (ASP - Łódź) |
11.01 | - | 8.03.2003 | Robert Jankowski - malarstwo |
2.12 | - | 7.02.2003 | Izabela Trelińska - akwarela |
22.10 | - | 29.11.2002 | Stanisław Kuskowski - malarstwo |
18.06 | - | 21.10.2002 | Piotr Pustelnik - Bliżej nieba - fotografia |
14.05 | - | 17.06.2002 | Danuta Wieczorek - grafika |
9.04 | - | 13.05.2002 | Zygmunt Laskowski - malarstwo |
26.02 | - | 8.04.2002 | Studenci Pracowni 274 ASP w Łodzi - malarstwo i rysunek |
11.12 | - | 25.02.2002 | Hanna Iglikowska - malarstwo |
23.10 | - | 10.12.2001 | Małgorzata Dobrzyniecka-Kojder - malarstwo |